Hızlı Bağlantılar

Anasayfa
Misyonumuz & Vizyonumuz
Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz 

Kazan kazan prensibini benimseyen bizlere göre en büyük görev; Türkiye’ nin her yerinde yapının ihtiyaçları için kaliteli ürünleri, olabilecek en makul bedel ile son kullanıcıya ulaştırırken, zincirin halkalarının her kademesine maksimum verim sağlamaktır. Kaliteden ödün vermeyen yenilikçi ve güler yüzlü hizmet anlayışının ön planda olduğu bu görevi yerine getirirken bizim için vazgeçilmez değerler olan iş ve işçi sağlığı ile çevre bilinci ve sürdürülebilir enerji kaynakları maksimum önem arz etmektedir.

Vizyonumuz

Yapı kimyasalları sektöründe ülkemizde üretim yapılmayan ve tabii olarak ithal edilen ürünlerden her yıl en az bir tanesini kendi tesislerimizde yani ülkemizde üretmektir. Bununla beraber çalışanlarının yüksek refah seviyesinde olduğu, ülke ekonomisi için yüksek döviz girdisi sağlayan tüm yurttaşlarının ısrarla tercih ettiği bir yerli marka olarak 2023 yılında sektör lideri konumuna oturmuş ve global pazarda çok ciddi rekabet gücü olan %100 yerli sermayeli bir yapı olmak.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin geleceği ve itibarı önceliğimizdir. Müşterilerimizin başarısında katkısı olan, güçlü ve güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışırız. Dürüstlük ve saygı çalışma şeklimizin temelini oluşturur. Faaliyetlerimizi kararlı, akılcı, hızlı, disiplinli, sosyal bilinç çerçevesinde, profesyonellikten ödün vermeden, yüksek etik standartlarımızı koyarak yürütürüz.  Sadece yasal ve etik olarak uygun alanlarda ve yerine getirebileceğimiz hizmetleri sunarız. Taahhütlerimizin tamamını yerine getirmek için her türlü çabayı gösteririz. Yenilikçilik ve sürdürülebilir mükemmellik sağlayan bir yönetim felsefesine sahip olmak, sektördeki farklılığımızın ve başarımızın temelidir. Kalite şirketimizin tüm değerlerinin en önemli unsurunu oluşturmaktadır. Çünkü kalite bizim için bir ahlak felsefesidir.